Images
درباره ما

ما پیشرو نسل بعدی شرکت حمل و نقل خورشید بار اصفهان هستیم

شرکت حمل‌و‌نقل خورشید بار سپاهان در حوزه فعالیت خود با شرکت‌های مختلف تولید کننده فرآورده‌ای نفتی و غیر نفتی، پتروشیمی و پالایشی، شیمیایی و روغن پایه و نباتی و …. قرارداد حمل منعقد نموده و در حال فعالیت می‌‌باشد.

در حال حاضر این شرکت فعالیت خود را در زمینه حمل ترانزیت به کشورهای مجاور و آسیای میانه با همکاری شرکت حمل‌و‌نقل بین المللی شایان راه ترابر توسعه داده است. امید است این شرکت با ارایه خدمات حمل‌و‌نقل به کلیه شرکت‌های درخواست کننده بتواند گامی بلند در جهت پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان ایران، بردارد.

خدمات حمل و نقل

چه کاری میتونیم براتون انجام بدیم

Images

خدمات حمل و نقل جاده ای

شرکت حمل نقل خورشید با توجه به دارا بودن پروانه حمل و همچنین بهرمندی از بیش از ۲۰۰ مکانیزم ملکی میتواند انواع خدمات حمل جاده ای را برای شما انجام دهد.

Images

خدمات حمل و نقل ریلی

شرکت حمل و نقل خورشید بار با توجه به ۱۵ سال تجربه انواع حمل های ترکیبی و فرآیند های ترخیص کالا میتواند ترانزیت ریلی را با نازل ترین قیمت برای شما انجام دهد.

Images

خدمات حمل و نقل دریایی

شرکت حمل و نقل خورشید بار با توجه به داشتن شعب فعال در اسکله های مطرح کشور و همچنین داشتن انبار های ملکی در مبادی حمل و نقل دریایی میتواند خدمات انبار داری و حمل و نقل دریایی را با بالاترین سرعت برای شما انجام نماید.

Images

خدمات حمل و نقل هوایی

شرکت حمل و نقل خورشید بار با بهرمندی از شریک های تجاری خود میتواند خدمات حمل و نقل هوایی را به مقصد کشور های همسایه برای شما انجام نمایید.

فرآیند حمل در بازارگاه خورشید بار به چه شکل میباشد؟

الگوریتم کاری بازارگاه

 • ثبت نام و احراز هویت هر نقش (صاحب بار-شرکت حمل و نقل- رانندگان)

  هر یک از موجودیت های حمل و نقل با توجه به نقش خود در بازارگاه ابتدا باید فرم های مربوطه را تکمیل نمایند و مدارک خواسته شده را در بازارگاه بارگذاری نمایند.در کمتر از ۳۰ دقیقه تمامی مدارک و فرم ها توسط ادمین های بازارگاه بررسی میگردد و در صورت صحت اطلاعات حساب کاربری شما فعال میشود.

 • اعلام بار و انتخاب شرکت حمل و نقل

  بعد از تکمیل مراحل ثبت نام صاحبان کالا میتوانند اعلام بار کنند. تمامی سفارشات حمل ابتدا توسط تیم صحت سنجی اطلاعات حمل بازارگاه بررسی میشود و در صورت تایید شرکت های حمل میتوانند اقدام به رزرو بار نمایند.

 • رزرو بار توسط رانندگان و صدور حواله

  بعد از مشخص شدن شرکت حمل رانندگان فعال میتوانند بار متناسب با مکانیزم خود را رزرو نمایند و سپس برای دریافت حواله به شرکت حمل و نقل مراجعه کنند.بدیهی است در این مرحله به هر دلیلی که فرآیند بارگیری لغو گردد بازارگاه به طرف زیان دیده خسارت را پرداخت مینماید.

 • رسد و تحویل بار

  در طول فرآیند حمل صاحبان کالا و شرکت های حمل میتوانند در هر لحظه موقعیت بار را مشاهده نمایند.همچنین بعد از تحویل بار توسط راننده صاحب کالا تایید تحویل را ارسال میکند و هزینه بار به راننده پرداخت میشود. بدیهی است شرکت حمل و نقل در هر مرحله به صورت ناظر عمل خواهد کرد.

Images

00

تعداد سال

00 +

وسایل نقلیه

00 K

تحویل در سال

00 K

مشتری های راضی

درخواست حمل و نقل

نیازهای حمل خود را به ما بگویید ، مشاوران ما در بازارگاه پاسخ خواهند داد

کپی رایت 1400 خورشیدبارسپاهان. حقوق سامانه محفوظ است. طراحی و توسعه توسط خورشید بار سپاهان