درباره ما

Image
Image
Images

30

سال تجربه در حمل و نقل و خدمات لجستیک

چرا باید بازارگاه خورشید بار را انتخاب کنید

 • تاریخ ما

  شرکت حمل و نقل خورشید بار سپاهان در سال 1377 با نام پیمانکاری عمادی و سعید متشکل از سه عضو و به مدیریت آقای علیرضا عمادی شروع به کار نموده و ابتدا با اجاره کردن دفتر پیمانکاری در خورزوق، بلوار ولیعصر با تعداد محدودی تانکر فعالیت خود را در حیطه‌ی حمل مواد نفتی و روغن نباتی آغاز نمود. در سال 1382 و همزمان با آغاز فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل و باتوجه به گسترش حوزه فعالیت، مدیریت و کادر مجرب پیمانکاری اقدامات لازم جهت نوسازی ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای خود را به عمل آورده و همزمان پیرو پیشنهاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مقدمات تبدیل شخصیت حقیقی پیمانکاری به شخصیت حقوقی را فراهم نموده و شرکت جدید را با نام شرکت حمل‌و‌نقل خورشید بار سپاهان واقع در خورزوق، بلوار قائم مقام فراهانی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در اردیبهشت ماه سال 1382 در اداره ثبت شرکتهای اصفهان به ثبت رساند

  هم اکنون این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و متعهد در حوزه ‌حمل‌و‌نقل جاده‌ای و همچنین وجود تعمیرگاه اختصاصی جهت ناوگان خود یکی از شرکت‌های توانمند کشور در عرصه حمل کالا و مواد نفتی در سراسر کشور بوده و انتخاب شرکت حمل و نقل خورشید بار سپاهان بعنوان شرکت نمونه طی دو سال متوالی از سوی اداره کل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان اصفهان، صحه‌ای بر شایستگی و توانمندی بیش از پیش این شرکت می باشد. شرکت حمل‌و‌نقل خورشید بار سپاهان در حوزه فعالیت خود با شرکت‌های مختلف تولید کننده فرآورده‌ای نفتی و غیر نفتی، پتروشیمی و پالایشی، شیمیایی و روغن پایه و نباتی و …. قرارداد حمل منعقد نموده و در حال فعالیت می باشد. در حال حاضر این شرکت فعالیت خود را در زمینه حمل ترانزیت به کشورهای مجاور و آسیای میانه با همکاری شرکت حمل‌و‌نقل بین المللی شایان راه ترابر توسعه داده است. امید است این شرکت با ارایه خدمات حمل‌و‌نقل به کلیه شرکت‌های درخواست کننده بتواند گامی بلند در جهت پیشرفت و اعتلای میهن عزیزمان ایران، بردارد.

 • چشم انداز ما

  حمل و نقل هوشمندتر با خودروهای به روز و استاندارد و دوست دار محیط زیست و . حمل و نقلی که ایمن‌تر، ارزان‌تر، و مطمئن‌تر باشد؛ حمل و نقلی که فرصت‌های شغلی بیش‌تر و درآمد بالاتری برای رانندگان ایجاد کند.

 • ماموریت ما

  ماموریت خورشیدبار عبارت است از تسهیل در حمل و نقل – برای همه‌ی آدم‌ها، به همه‌ی نقاط.

00

تعداد سال

00 +

وسایل نقلیه

00 K

تحویل در سال

00 K

مشتری های راضی

کپی رایت 1400 خورشیدبارسپاهان. حقوق سامانه محفوظ است. طراحی و توسعه توسط خورشید بار سپاهان